O nas

Kancelaria SOKOŁOWSKI I PARTNERZY ADWOKACI RADCY PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Lublinie jest spółką adwokatów i radców prawnych kierujących swoje usługi głównie dla biznesu. Doradzając naszym klientom tworzymy zespół zdolny do zrozumienia istoty każdego przedsięwzięcia gospodarczego.

 

Mamy przekonanie, że bardzo dobre przygotowanie zawodowe oraz intelektualny rozwój musi iść w parze z wsłuchaniem się w potrzeby naszych Klientów. Stworzenie firmy przyjaznej, otwartej, zrozumiałej i rozumiejącej, potrafiącej ustalić hierarchie ważności spraw, bez zbędnego narzucania się, w atmosferze dyskrecji i poufności – sprzyja rozwojowi przedsięwzięć gospodarczych naszych klientów.

 

Prawnicy Kancelarii – adwokaci, radcy prawni – chcą być doradcami potrzebnymi i otwartymi na potrzeby oraz asekurującymi naszego klienta w każdej chwili wszędzie tam, gdzie potrzebna jest natychmiastowa pomoc prawna. Lata praktyki przekonały nas, że wiedzieć więcej ma sens jedynie wtedy, gdy można tą wiedzą podzielić się.

 

W ramach stałej obsługi obsługi prawnej aktualnie doradzamy przedsiębiorcom w takich miastach jak Lublin, Warszawa, Rzeszów, Zamość, Puławy, Radom. Granice jednak nie stanowią dla nas przeszkody. Nasi klienci mogą liczyć na szybką, rzetelną i kompetentną pomoc prawną w dziedzinach pozostających w zakresie naszej specjalizacji, także w zakresie uzyskania porad prawnych on-line.

 

STANDARDY WSPÓŁPRACY

Przywiązujemy dużą uwagę do prawidłowej komunikacji z klientem. Oczekując od klienta pełnej informacji o wszystkich aspektach przedsięwzięcia, w którym uczestniczymy, dajemy klientowi maksimum informacji z naszej strony. Mając świadomość, że jako prawnicy posługujemy się stosunkowo hermetycznym językiem staramy się przedstawiać nasze racje w sposób najbardziej przejrzysty i klarowny.

 

Staramy się proponować rozwiązania efektywne, które w możliwie krótkim czasie pozwolą osiągnąć zakładane cele biznesowe. Nie jest sztuką doprowadzić do sporu sądowego. Miarą skuteczności jest unikać sądu tam gdzie jest to możliwe, pożądane, zbędne.

 

Praca w zespole daje gwarancje efektywności. Współpraca wielu prawników o różnym potencjale doświadczenia, wiedzy i praktycznych umiejętności pozwala na uzyskanie pożądanych przez klienta efektów. Dynamiczny, kreatywny i mobilny zespół potrafi tworzyć rzeczy wielkie i te małe.

 

Klient ma prawo oczekiwać od nas szybkiej, rzetelnej, kompetentnej i pełnej informacji dotyczącej danego problemu, opartej na aktualnym stanie wiedzy i znanej nam praktyce orzeczniczej.

 

Podstawowe znaczenia dla prawidłowej relacji z klientem ma przejrzyste, czytelne i przewidywalne zasady dotyczące czasu wykonania zlecenia oraz zasad rozliczeń.

 

Elastyczność co do miejsca, czasu i trybu współpracy pozwala obu stronom na dostosowanie kontaktów z klientem w zależności od indywidualnych potrzeb.

 

REFERENCJE

Kancelarii Sokołowski i Partnerzy Adwokaci Radcy Prawni zaufało liczne grono klientów, z którymi współpracujemy od szeregu lat. Współpraca ta dotyczy zarówno obsługi korporacyjnej (stała obsługa prawna) jak i doraźnej pomocy prawnej w konkretnych przedsięwzięciach (porady prawne, porady prawne on-line, negocjacje, postępowania administracyjne, windykacja, procesy sądowe). Naszymi stałymi klientami są m.in.:

 • międzynarodowy koncern prowadzący sieć restauracji szybkiej obsługi
 • przedsiębiorstwa spedycyjne i transportowe
 • przedsiębiorstwa budowlane i instalacyjne (zajmujące się głównie budową obiektów wielkoformatowych)
 • przedsiębiorstwa zajmujące się hurtowym i detalicznym handlem materiałami budowlanymi
 • jeden z wiodących zakładów ubezpieczeń i reasekuracji
 • producent wyrobów medycznych, farmaceutycznych oraz stomatologicznych
 • przedsiębiorstwo zajmujące się wytwarzaniem żywności i środków żywienia
 • przedsiębiorstwa zajmujące się prowadzeniem wielkoformatowych chłodni oraz hurtowym handlem z zagranicą nieprzetworzonymi artykułami rolno-spożywczymi
 • przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i montażem ekskluzywnej zabudowy specjalistycznych pojazdów samochodowych
 • przedsiębiorstwo prowadzące sieć sklepów jubilerskich
 • biuro projektowe specjalizujące się w zakresie obiektów drogowych i mostów
 • społeczne placówki szkolne i oświatowe
 • fundacje i organizacje pożytku publicznego

Z uwagi na ograniczenia wynikające z zasad etyki wykonywania zawodu adwokata i radcy prawnego pełną listę naszych klientów gotowi jesteśmy udostępnić na indywidualne Państwa żądanie.