pic

PRAKTYKA

PRAKTYKA

Kancelaria posiada zespół ludzi przygotowanych do profesjonalnej obsługi prawnej obrotu gospodarczego. Jesteśmy przekonani, że preferują Państwo współpracę z zespołem wszechstronnie wykształconych prawników, doświadczonych w świadczeniu usług kompleksowej obsługi prawnej obrotu gospodarczego, a nie ze specjalistami w bardzo wąskich i hermetycznych dziedzinach. Nie sposób bowiem zajmować się np. prawem energetycznym nie mając gruntowej wiedzy z zakresu prawa cywilnego i handlowego.

 

Przedsięwzięcia wielkie, odważne i niekonwencjonalne, choćby najbardziej skomplikowane, tworzy się w zespole, znającym realia rynku. Nasze doświadczenia obejmują szereg dziedzin prawa i aktywności gospodarczej naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi z nich.

 

Świadczymy pomoc prawną zarówno formie doraźnej jak i stałej obsługi prawnej .

 

W ramach stałej obsługi prawnej zapewniamy naszym klientom stały bezpośredni kontakt z prawnikiem – koordynatorem, który zorganizuje zespół  prawników gotowy udzielenia pomocy prawnej w każdym przedsięwzięciu.

 

Przygotowujemy dla Państwa opinie prawne zarówno w formie pisemnej jak drobnej porady telefonicznej. Opracowujemy wszystkie typu umów, kontraktów handlowych, aktów wewnętrznych (regulaminy, ogólne warunki, itp.). Uczestniczymy w negocjacjach i konsultacjach. Doradzamy w sprawach pracowniczych. Optymalizujemy obciążenia podatkowe związane z danym przedsięwzięciem. Reprezentujemy naszych klientów w sporach sądowych i arbitrażowych.

 

Każda umowa, pismo, dokument zanim zostaną przekazane klientowi są analizowane przez dwóch prawników, co daje Państwu gwarancję rzetelnie przekazanej informacji prawnej.

 

Zdecydowanie łatwiej i taniej jest zapobiegać pożarom niż je gasić. Stała obsługa prawna służyć ma stworzeniu ram Państwa działalności, minimalizujących niebezpieczeństwo wystąpienie owych pożarów. Dobrze opracowana umowa, minimalizuje ryzyko wystąpienia kosztownego i długotrwałego sporu sądowego. Czasami jedna minuta poświęcona na krótką konsultację prawną może zaoszczędzić Państwu wielu miesięcy, jeśli nie lat, kosztownego procesu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem porady prawnej lub uzyskaniem innych szczegółowych informacji, prawnicy Kancelarii – adwokaci, radcy prawni są do Państwa dyspozycji również za pośrednictwem poczty elektronicznej.